Skole, Tysovets   Сколе, спорт.база Тисовець

28-30 July 2017


ПРАВИЛА ФЕСТИВАЛЮ CAMF 2017

Ці правила можуть доповнюватись і змінюватись. Слідкуйте за оновленнями!

Кожен відвідувач зобов’язаний зберігати квиток до завершення фестивалю. На пункті обміну квитків Ви повинні отримати вхідний браслет. Без браслету вхід на фестиваль заборонено. Після отримання браслету Ви маєте право на переміщення територією фестиваля. Залишати і знову заходити на територію фестивалю можливо лише за наявності браслета. Браслет заборонено знімати протягом всіх днів фестивалю. Знявши браслет, Ви втрачаєте можливість потрапити на територію фестивалю. Всі особи, знайдені на території фестивалю без браслетів, будуть негайно видворені з території фестивалю із забороною проходу на фестиваль навіть при наявності дійсного квитка. Всі особи, знайдені на території фестивалю з недійсними квитками, будуть негайно видворені з території.

При отриманні квитка відвідувач погоджується із встановленими на фестивалі правилами.

Підроблення квитків суворо заборонено. Організатори не несуть відповідальності за підроблені квитки.

Особи віком до 18 років мають право перебування на території фестивалю тільки у супроводі дорослих.

Категорично не рекомендуємо розпивати спиртні напої поблизу території фестивалю. Околиці фестивалю будуть цілодобово патрулюватись спеціально підготовленими нарядами поліції.

Приносити будь-які напої, рідини (крім ліків), пластикоі і скляні пляшки, консервні банки, зброю, газові балончики, ножі, ножиці, та інші речі, які можуть бути класифіковані як небезпечні – суворо заборонено! Їжу і продукти заборонено приносити як до наметового містечка, так і на територію фестивалю.

Організатор залишає за собою право на особистий огляд.

Категорично заборонено приносити, готувати і вживати наркотичні речовини.

На території фестивалю заборонений відкритий вогонь.

Приносити пристрої для запису, диктофони, кіно- та відеокамери на територію фестивалю суворо заборонено. Порушення ціього правила може призвести до негайного видалення з території фестивалю. Здійснювати фото-зйомку дозволено лише любительськими фотоапаратами (камерами невеликого розміру плоскої форми). Заборонені дзеркальні фотоапарати, фотоапарати зі змінною оптикою, псевдо-дзеркальні камери, а також будь-яка інша схожа професійна чи напів-професійна фототехніка.

На фестивалі заборонена будь-яка неліцензована і несанкціонована адміністрацією фестивалю і туркомплексу торгівля.

У випадку втрати особистих речей, будь-ласка, негайно зверніться до когось з персоналу фестивалю, з проханням про оголошення зі сцени, Вам завжди раді допомогти. Якщо Ви знайдете загублену річ, так само попросіть покликати представника адміністрації фестивалю і передайте йому річ. Ви можете бути впевнені, що знайдете свої загублені речі.

На території фестивалю буде постійно знаходитись пункт медичної допомоги і рятувальна бригада МНС, до яких Ви можете звернутись у випадку виникнення проблем зі здоров’ям чи безпекою будь-кого з оточення.

Всі відвідувачі повинні з повагою ставитись до адмінстрації, служби безпеки фестивалю, інших служб і персоналу, один до одного.

На території фестивалю і околицях заборонено смітити, лишати сміття і т.д. Будь-ласка залишайте сміття у спеціально відвіедених і позначених для цього місцях. Бережіть природу України!
Не дивлячись на те, що наметове містечко буде охоронятись, організатори не несуть відповідальності за шкоду майну і здоров’ю відвідувачів.

Організатори мають право на свій розсуд застосувати наступні санкції щодо осіб, що порушують правила фестивалю: — Попередження, — Видворення з території фестивалю без відшкодування вартості квитка, — Передача порушника представникам правоохоронних органів.

Вконтакте facebook facebook