Skole, Tysovets   Сколе, спорт.база Тисовець

28-30 July 2017


Умови аккредитування CAMF 2017

Панове журналісти!
Акредитація на захід надається представнику видання чи веб-ресурсу у вигляді бейджа або браслета, встановленого зразка для даної категорії клієнтів, що дозволяє перебувати його власнику лише в зоні, встановленої організатором заходу.

Розглядається запит від друкованих видань загальним тиражем не менше 5000 примірників.

Надається тільки при наявності окремо опублікованого анонсу (замітки в рубриках новин — не розглядаються).

Увага! Розмір анонса повинен бути не менше 1/4 смуги видання.
Розглядаються запити від інтернет ресурсів, щоденна відвідуваність яких становить не менше 500 унікальних відвідувачів. Розрахунки відвідуваності відбуваються за лічильниками http://top.bigmir.net/

Анонс заходу має бути розміщений на головній сторінці сайту у вигляді інформаційного блоку з афішею, датою і місцем проведення заходу, додатковою інформацією та посиланнями на веб-ресурси організатора. Період розміщення — не менше 30 календарних днів.

Акредитація надається тільки при отриманні організатором скан-копії анонсу (для друкованого видання) або посилання — для веб-сайтів. Адреса для відправки: dmitry_l2004@ukr.net

Запит повинен бути оформлений на офіційному бланку видання / ресурсу з повним комплектом інформації, що вимагається на бланку агентства.
Увага! Невірно або не повністю заповнені бланки не братимуться.
Для отримання ексклюзивного інтерв’ю від Артиста (в т.ч. з фото- і відео- зйомкою) необхідно направити окремий письмовий запит з поданням обсягу і місця використання матеріалу. Рішення про надання інтерв’ю Артист приймає не раніше, ніж за тиждень до дати виступу.

Для організації інтерв’ю видання або веб-ресурс зобов’язується максимально сприяти анонсуванню події в медіа просторі (пропозиції з радістю розглянемо).
Акредитація на захід фото-кореспондентів та знімальних груп.
Фото-кореспондент та відео-оператор отримують разом з акредитацією спеціальний пропуск (бейдж, браслет), який дає можливість використовувати власне фото- та відео-обладнання для виконання своїх зобов’язань у відведеній для цього Організатором та службою безпеки зоні на концертному майданчику.

Для початку роботи на майданчику акредитовані журналісти повинні зберігати спец. пропуск тільки у відведеному для цього місці. У разі невиконання цієї умови Організатор не несе відповідальності за відповідні дії Служби безпеки заходу, яка буде діяти відповідно до вимог по фото-і відео-зйомці на даному заході.

Час (період) роботи і місце розташування для акредитованих журналістів встановлює Артист спільно з Організатором, про які повідомляють перед початком заходу.

У разі порушення журналістом правил проведення фото-і відео-зйомки на заході Організатор залишає за собою право вилучення у журналіста фото- та відео носіїв в повному обсязі без права повернення для передачі їх Артистові.

При наданні права на фото- та відеозйомку Організатор залишає за собою право на використання відзнятого матеріалу для власних потреб (із зазначенням даних виконавця, логотипа видання та посилання на ресурс). У разі відмови в наданні відзнятого матеріалу виданням, Організатор залишає за собою право на прийняття відповідних заходів щодо останнього.

Будь ласка, звертайте увагу на зміни і доповнення щодо правил надання акредитації на різноманітні заходи від нашого агентства. Дякую за співробітництво!

Вконтакте facebook facebook